Dlaczego my

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli masz wątpliwości poszukaj odpowiedzi w poniższym spisie. Jeśli nie znalazłeś zadzwoń do nas.

Czym jest portal med.asecurama.pl?

Portal med.asecurama.pl jest zaawansowanym systemem obsługi polis, który ułatwia znalezienie i wybór najlepszej oferty na polskim rynku ubezpieczeniowym. System umożliwia składanie wniosków, zakup polis, zarządzanie polisami oraz przede wszystkim kalkulację składki po uprzednim wypełnieniu krótkiego formularza, dzięki czemu możemy porównać oferty dostawców ubezpieczeń medycznych.

Jakie korzyści płyną z ubezpieczenia się za pośrednictwem portalu med.asecurama.pl?

Najbardziej wymierną korzyścią jest oszczędność czasu i pieniędzy. Mnogość oraz rozdrobnienie firm ubezpieczeniowych sprawia, że bardzo trudno jest wybrać odpowiedniego dostawcę ubezpieczenia, a przeglądanie ofert na różnych witrynach jest bardzo czasochłonne i uciążliwe. Dzięki portalowi med.asecurama.pl wystarczy wypełnić jeden formularz, a system przedstawi na jednej stronie, w przejrzysty, tabelaryczny sposób, oferty wielu ubezpieczycieli. Łatwość porównania tak przedstawionych wyników sprawia, że w krótkim czasie możemy wybrać najkorzystniejszą polisę.

Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne?

Tak.

Ile czasu trwa zakup polisy?

Czas trwania zakupu polisy zależy od rodzaju ubezpieczenia, jednak nie powinien przekraczać 5 minut.

Jak kupić polisę?

Wystarczy wybrać rodzaj ubezpieczenia,a następnie wypełnić formularz. Po wyświetleniu ofert poszczególnych towarzystw należy dokonać wyboru najkorzystniejszej polisy. Można również pominąć porównywanie ofert, od razu wybierając interesującego Cię ubezpieczyciela.

Jak dokonać płatności?

Składka za ubezpieczenie jest opłacana w sposób szybki, bezpieczny i wygodny - za pośrednictwem serwisu dotpay.pl. Proszę pamiętać, że okres który obejmuje polisa rozpoczyna się w momencie opłacenia składki.

Jakie dokładnie funkcje i ułatwienia oferuje portal?

  • Założenie konta
  • Kalkulacja składki
  • Porównanie ofert
  • Zakup polisy
  • Płatność on-line
  • Podgląd aktualnych polis (wgląd w listę posiadanych polis, przegląd poszczególnych polis, przegląd dokumentów oraz ich wydruk, możliwość przeglądu warunków)
  • Podgląd rat/płatności
  • Otrzymywanie przypomnień o płatnościach rat
  • Ułatwiony kontakt z brokerem

Po co mi konto na tym portalu?

Osoba zalogowana ma dostęp do wszystkich funkcji portalu - patrz pyt. „Jakie dokładnie funkcje i ułatwienia oferuje portal?”. Osoba nie zalogowana ma mimo to nadal możliwość przeglądania informacji o produktach, obliczania składek, a także porównania ofert.

end faq

Kontakt

asecurama med

Ul. Renesansowa 7A
01-905 Warszawa

tel. 22 415 33 43
med.asecurama@ceu.com.pl