f Dlaczego my

Dlaczego my

Fachowe doradztwo.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, wynegocjowaliśmy najlepsze ubezpieczenia z wielu polskich i zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku umożliwiły nam zebranie w jednym miejscu
najkorzystniejszych ubezpieczeń optymalizujących relację ceny do jakości.


Ubezpieczenia po ludzku.
Nasz model sprzedaży ubezpieczeń został stworzony w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przejście przez meandry ubezpieczeniowych warunków i klauzul. Na każdym etapie zakupu ubezpieczenia nasz doradca odpowie na Twoje pytania i pomoże w podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia.


Szybko i sprawnie.
Ponieważ szanujemy Twój czas, nasz system sprzedaży ubezpieczeń został stworzony w taki sposób, aby maksymalnie skrócić i ułatwić Ci zakup ubezpieczenia. To Ty decydujesz jaką formę zakupu wybierasz - on-line przez portal med.asecurama.pl, telefonicznie w naszym Call Center, czy też umawiając się przez telefon bądź za pośrednictwem strony internetowej na spotkanie z naszym doradcą.

Bezpieczeństwo i zaufanie.
Od wielu lat zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Nasze doświadczenie zapewnia Ci dobór ubezpieczeń w towarzystwach gwarantujących największe bezpieczeństwo finansowe. Uważamy, że nasza praca przynosi najlepsze rezultaty, kiedy ma charakter długofalowy i zbudowana jest na najsolidniejszym filarze jakim jest zaufanie.


Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej.
Proponujemy zawarcie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej lekarza na wyjątkowo korzystnych warunkach cenowych. Ponieważ z zawodami medycznymi współpracujemy od wielu lat, poznaliśmy specyfikę Twojej pracy i ryzyka na jakie jesteś narażony. Dlatego proponowane przez nas ubezpieczenie obowiązkowe daje
możliwość rozszerzenia o dodatkowe ryzyka związane z wykonywaniem Twojej bardzo odpowiedzialnej pracy.

Kontakt

asecurama med

Ul. Renesansowa 7A
01-905 Warszawa

tel. 22 415 33 43
med.asecurama@ceu.com.pl